ممات

زندگی نیست "ممات" است تو را کم دارد ....

ممات

زندگی نیست "ممات" است تو را کم دارد ....

ممات

حاجی نوشت:
خیلی وقت ها که ناملایمات روزگار وناحق شدن حق وبی عدالتی ها را می بینم ،وقتی که معتبر شدن نالایقان و مدعیان دروغین وتوخالی اسلام وتملق دروغین مگس صفتان را می بینم ناخودآگاه غم فضای سینه ام را می گیردو احساس دلتنگی می کنم.اما این جمله از یکی از دوستان دلسوخته تسکینم می دهد:
"بازی هنوز تمام نشده است".
التماس دعا


آخرین نظرات

۵۷ مطلب در مرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

برای من تفاوتی ندارد

بالای شهر باشم 

یا پایین شهر!!!

همین که آرام وقرارم تــــــــــــو باشی ،

کافیست ...

" یا رفیق من لا رفیق له "

این شعار به کوری چشم دشمنان خارجی وداخلی انقلاب هر ماه در خاکریز 


حاج محمود طنین انداز خواهد شد 


بلند بگو:


مرگ بر آمریکا!!!

از "ذِهــــن" تا "دَهــَــن" فـقــطــ یـکــــ نـقـطـه فــاصـلـه اســت ... 


تــا ذِهــنــَـت را بــاز نـکـردی ، 


دَهــنــَـت را بــاز نــکـن ...!

در جمهوری اسلامی ، هر جا که قرار گرفته اید ، همان جا را مرکز دنیا بدانید و آگاه باشید که همه ی کارها به شما متوجه است.
"امام خامنه ای"


" فمَعکُم مَعکُم لا مَع غـیَرکُـم "

خواستم بگویم با هر کس که دوستت ندارد ، نسبتی ندارم ... همین .

مطلب پیش رو صحبت از تخریبی هنری از هنرمندان است که به دلایلی از گذاشتن تصویر معذورم البته مطلبو دزدیدم از یه سنگری و ریختمش تو گونی و فرار کردم . ولی از انجائی که ما جزو عیاران هستیم و خیلی با معرفتیم هر جا سرقت کنیم لینک صاحب خونه رو میزاریم رزمنده مجازی

بسم الله..

اگرچه صدای من به جایی نمی رسد، اما نمی توانم سکوت کنم! با حدیثی از امام صادق(ع) شروع می کنم: اَلحَیاءُ عَشَرَةُ أَجزاءٍ تِسعَةٌ فِی النِّساءِ و َواحِدٌ فِی الرِّجالِ؛ حیا ده جز دارد، نُه جزء آن در زنان است و یک جزء در مردان. من لایحضر الفقیه ج3 ، ص468 ، ح4630

هر دم از این باغ بری می رسد! تا به حال زیاد شاهد بی حجابی و بدحجابی بازیگران زن سینما و تلویزیون بودیم؛ از حضور با پوشش نامناسب در جشنواره ها، مراسمات گوناگون،سفرهای خارجه و ... اما این بار شیطنت این به اصطلاح هنرمندان جور دیگری دارد خودش را نشان می دهد!

تصاویر آتلیه ای از دوران بارداری روی جلد مجلات در کمال بی حیایی و وقاحت که در شأن یک زن مسلمان و یک زن ایرانی نیست! چند وقت پیش بود که تصویر بارداری یکی از بازیگران مشهور روی جلد یک مجله خودنمایی می کرد و حال بعد از مدتی یکی دیگر... و تصاویر آتلیه ای با همسرشان که جداً باید به غیرتشان آفرین باد گفت!

بی شرمی، بی حیایی و بی غیرتی تا کجا و تا چه حد؟! اینجا هالیوود و بالیوود نیست، شما هم جولی و وینسلت و ... نیستید که دست روی شکم برآمده تان می گذارید و در آغوش همسرتان عکس می اندازید و در منظر عمومی قرار می دهید! اینجا ایران اسلامی ست با هویت و فرهنگ خودش!

به دور از شرم و حیای یک زن است با چنین حالتی تصویر خودش را در ملأ عام بگذارد که دیگران هم به به و چه چه بگویند! شرم بر مردی که در چنین تصویری با زنش همراهی می کند و تصویر برجستگی های بدن همسرش را با دیگران به اشتراک می گذارد!
بارداریِ تو یک مسئله ی کاملاً خصوصی و دونفره شما و همسرتان است! چطور می شود که خصوصی ترین مسئله زندگی ات را اینطور در انظار عمومی قرار می دهی؟! این فضای مجازی، جلد مجلات، شبکه های اجتماعی و... هیچکدام دیوار اتاق خواب شما نیست که عکس خصوصی بگیرید بچسبانید روی آن! چهار دیواری مختص شما هم نیست که به اختیار هر حرکتی انجام دهید و کسی دم برنیاورد!

خدا می داند که بی حیایی و بی شرمی است که به این شکل فریاد بزنی : "چند روز دیگه مامان میشم"!

خدا می داند این جا فرهنگ و هویت خودش را دارد و شما گم کردید خودتان را! مگر نه این است که ما هنوز هم در جستجوی شهدایمان هستیم! شهدایی که رفتند تا عفت و غیرت و حیا نرود! اما واحسرتا که رواج بی حیایی چقدر آسان شده! مرد و زن دست به دست هم داده اند!

مدت هاست هوای شهر آلوده شده به گرد و غبار گناه و فسادهای علنی!! برایتان مفهومی ندارد از غیرت و شهید سخن گفتن! چرا که مدت هاست این فرهنگ بازیچه ی عده ای ناجوانمرد شده! هیچ مسئول فرهنگی هم ککش نمی گزد! کسی به شما یاد نداد معنای عفت و حیا را؟ کسی به شما یاد نداد معنای غیرت را؟ اگرنه ، خودتان تشخیص نمی دهید شأن و منزلت یک زن را !

(وَلاَ تَبَرَّجْنَ تَبَرُّجَ الْجَاهِلِیَّةِ الْأُولَی) (احزاب: 33) ای زنان (در برابر نامحرم) ظاهر نشوید و خودنمایی نکنید؛مانندخودنمایی دوران جاهلیت نخستین؛

بانوی به اصطلاح هنرمند!!! انتشار تصاویر بارداری شما نه با شرع جور در می آید نه با عقل نه عرف و آداب این جامعه! چطور به خودتان اجازه می دهید تا این حد حرمت شکنی کنید! این حرکات شما جز ترویج بی عفتی و بی حیایی در جامعه نتیجه ای نخواهد داشت! حقارتهای درونی تان را به شکل دیگری نشان دهید نه با نشانه گرفتن فرهنگ و هویت ایران اسلامی!

رسول اکرم صلی الله علیه و آله : وَ نِساءٌ کاسیاتٌ عاریاتٌ مُمیلاتٌ مائِلاتٌ رُؤُوسُهُنَّ کَأَسنِمَةِ البُختِ المائِلَةِ لایَدخُلنَ الجَنَّةَ و َلایَجِدنَ ریحَها وَ إنَّ رِیحَها لَیُوجَدُ مِن مَسیرَةِ کَذا وَ کَذا؛

(در آینده) زنانی پیدا می شوند که در عین پوشیدگی برهنه اند (لباس های بدن نما و جوراب های نازک می پوشند) هوسباز و دلفریب می باشند، موهای خود را طوری آرایش می کنند که مانند کوهان شتر جلوه می کند. اینان داخل بهشت نمی شوند و حتی بوی آن را استشمام نمی کنند، با این که بوی بهشت از راه بسیار دور شنیده می شود. لسان العرب ج11 ، ص637 - تاج العروس من جواهر القاموس ج15 ، ص708.


جهنم الضرر عکس رو میزارم ادامه مطلب :

از اتاق فرمان اشاره می کنند که:

 الحمد لله سفارت انگلیس هم در حال باز گشایی است

وما خودمون رو موظف می دونیم از همین تریبون بگیم:

مچکریم!!!

دیده بان انقلاب :

امام خامنه ای حفظه الله ،چندروز پیش :
امریکایی ها می خواهند از توافقی که هنوز نه در ایران و نه در امریکا تکلیفش و رد یا قبول شدنش معلوم نیست، وسیله ای برای نفوذ در ایران بسازند اما ما این راه را قاطعانه بسته ایم و با همه توان بالای خود، اجازه نفوذ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و یا حضور سیاسی در ایران را به امریکایی ها نمی دهیم.دلم یک دیدار غیر منتظره میخواهد …
من باشم و یک دنیا تو !

أَلَیْسَ اللَّهُ بِکَافٍ عَبْدَهُ وَیُخَوِّفُونَکَ بِالَّذِینَ مِن دُونِهِ وَمَن یُضْلِلِ اللَّهُ فَمَا لَهُ مِنْ هَادٍ وَمَن یَهْدِ اللَّهُ فَمَا لَهُ مِن مُّضِلٍّ أَلَیْسَ اللَّهُ بِعَزِیزٍ ذِی انتِقَامٍ


آیا خداوند برای بنده‌اش کافی نیست؟ و مردم تو را از غیر خدا می‌ترسانند و هر که را خدا گمراه کند پس هیچ راهنمایی برای او نخواهد بود. و هر که را خداوند هدایت کند، پس هیچ گمراه کننده‌ای برای او نیست، آیا خداوند، نفوذناپذیر و صاحب انتقام نیست.

آهای حاج محمود آیا خدا برای تو کافی نیست؟

دنبال پارتی میگردی کارتو راه بندازه؟

نچ نچ نچ..

ای خاک عالم بر.......