ممات

زندگی نیست "ممات" است تو را کم دارد ....

ممات

زندگی نیست "ممات" است تو را کم دارد ....

ممات

حاجی نوشت:
خیلی وقت ها که ناملایمات روزگار وناحق شدن حق وبی عدالتی ها را می بینم ،وقتی که معتبر شدن نالایقان و مدعیان دروغین وتوخالی اسلام وتملق دروغین مگس صفتان را می بینم ناخودآگاه غم فضای سینه ام را می گیردو احساس دلتنگی می کنم.اما این جمله از یکی از دوستان دلسوخته تسکینم می دهد:
"بازی هنوز تمام نشده است".
التماس دعا


آخرین نظرات

۴۹ مطلب در شهریور ۱۳۹۴ ثبت شده است

خدایا میخواهم نفسانیتم را به پای ربّانیتت ذبح کنم .


پی نوشت : آخرین دعاهای حسین بن علی غروب عرفه این بود " اللهم اکمل لنا حجّــنا ..."

آقای من حج تو با یک قربانی کامل می شد مثل دیگر حاجیان مدینه ، اما تو آنرا برای ما خاطره ای عظیم کردی از انسانیت از بت شکنی از فدا شدن از فدا کردن از رفتن ، از گذشتن ... از ترک واجب برای پایداری اصل واجبات . تو یاد دادی مرا که قربانی ام بیشتر از آنکه جنبه عبادی داشته باشد باید سیاسی باشد . تو حریم صاحب کعبه را مقدم داشتی و حتی حرمت کعبه را .

آقای من عزیمت به کربلا نمادی از عظمت حج تو بود . طواف تو جنگ با خائنین حرم بود و لبیک تو ظهر عاشورا زیر سم اسبان به گوش رسید . سعی تو از خیام حرم تا علقمه بود و تشنگی اسماعیلت که بر سر دستان ابراهیم سیراب شد . این حج تمام نمیشد مگر با ذبحی عظیم و چه لذتی دارد قربانی حجت خودت باشی . قربانی شدنت آقا ، از بی بصیرتی سیاسی مردم بود .  

ذی الحجه "برای من" یادآور خاطرات بزرگ تلخیست . اگر حج گزاران سال ۱۰ هجری بزرگی غدیر را به کوچکی دنیا نمیفروختند ، سال ۶۱ هجری حسین بن علی طواف کعبه را به قتلگاه نمی برد و امروزها حجت بن الحسن تنها حج نمی گذاشت . آقای غایب من : حجکم مقبول و سعیکم مشکور ....

در طوافتان جاماندگان قافله حسین را دعا کنید ، شاید از عرفات به مشعری برسیم . 

امشب همه دانش آموزان  یک صدا : 

مکن ای صبح طلوع، مکن ای صبح طلوع...

bb3.gif


tavajoh.gif

به اطلاع رزمنده های محترم خاکریز میرسانم که روز عید سعید قربان درب منزل ما تا پاسی از شب به روی شما باز است و آماده تحویل گرفتن گوشت میباشد حتی الامکان سعی شود بدون استخوان وبالای سه کیلو باشد در پایان به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد!

باتشکر

 

بزرگمهر حسین پور کاریکاتوریست رسانه های اصلاح طلب و کارگردان انیمیشن در صفحه اینستاگرام خود از مخاطبانش خواست تا به علت بازی امین حیایی در فیلم سینمایی قلاده های طلا، در مسابقه استند آپ کمدی برنامه خندوانه به وی رای ندهند.

این همکار قدیمی امیرمهدی ژوله در نشریه چلچراغ در صفحه اینستاگرام خود نوشت:«امشب استنداپ امیر ژوله است. مطمئنم مثل دفعه ی قبل میترکونه! اما در مقابل امین حیایی به نظرم باید به امیر رای داد. همینکه کسی قلاده طلا رو بازی کنه از نظر من فاقد صلاحیت رای دادن میشه... حتا اگه امیر اونقدر هم ندرخشه. چی کار کنم دیگه... بعضی وقتا اونقدر« حال » رو نمی بینم و «گذشته» ی آدما ملاک قضاوتم میشه...امیر جان به پیش».

  فیلم سینمایی قلاده های طلا با موضوع فتنه 88 ساخته شده که در آن امین حیایی نقش یک مامور امنیتی را بازی می کند.

این درخواست غیراخلاقی حسین پور انتقاد بسیاری از مخاطبان صفحه اینستاگرامش را برانگیخته است.

این در حالی است که این جناح مدعی روشنفکری همیشه خود را طرفدار آزادی بیان و احترام به مخالف می داند.

سلسه مسابقه ها کمدی استند آپ خندوانه که در حال پخش از شبکه نسیم است مورد توجه بسیار مخاطبان قرار گرفته است. همچنین امین حیایی در مرحله اول این مسابقه بسیار خوش درخشید.

یکی از فرزندان آیت الله خزعلی، به نام مهدی خزعلی از فعالان فتنه سال 1388 بود که آیت‌الله خزعلی 28 خردادماه 1388 بیانیه‌ای را مبنی بر اعلام برائت از مواضع فرزندش، مهدی خزعلی منتشر کرد.
آیت‌الله خزعلی در بخشی از این بیانیه نوشته بود:

آیت‌الله خزعلی در بخشی از این بیانیه نوشته بود: «مدت مدیدی است پسرم مهدی خزعلی از راه مستقیم منحرف شده درست در خط مقابل قرار گرفته هر چه نصحیت می‌کنم و برای هدایتش متوسل به اولیای خدا می‌شوم اثر نمی‌کند. با بعضی از علمای بزرگ صحبت کردم، فرمود دست نگه دار شاید به راه بیاید. دیگر کاسه صبرم لبریز شده، دیگر با او صحبت نمی‌کنم و حرف‌های نامناسب او را بر نمی‌تابم.

ملت انقلابی عزیز همیشه در صحنه ما بدانند او از ما جدا هست و هر چه از من نقل کند، نپذیرند. با من ارتباطی ندارد ولی الان هم دعا می‌کنم خداوند به او توفیق دهد که از راه انحرافی که پیش گرفته است برگردد و گرنه خداوند مقتدر، اسلام و انقلاب و امام و رهبر و رئیس جمهور و مسلمین عزیز را از شر او مصون و محفوظ بفرماید...»

منبع: فارس

باران بیاید یا نیاید                      تو باشی یا نباشی ،

خاطرت باشد یا نباشد ،                 من خیس از یاد توام !

*********************************
#مخاطب_خاص
کاشان آسمان دلگیر است 
می خواهد ببارد اما...

دیروزآیت الله خزعلی دعوت حق را لبیک گفتند.
 ایشون  توصیه کردند روی سنگ مزارش نوشته شود: 

"ابوالقاسم خزعلی دوستدار آیت‌الله خمینی"خداوند رحتمتشان کند.
برای شادى روحشان الفاتحه مع الصلوات...

از وقتی پول در آوردن زندگی شد، لذا گفته شد خانه داری که کار نیست، بروید پول در آورید تا کاری کرده باشید و بتوانید زندگی کنید، غافل از این که همین خانه داری زندگی است و آن کس هم که به دنبال پول در آوردن است برای این که به همین زندگی برسد پول در می آورد، ولی گاهی زندگی کردن را گم می کند و پول در آوردن را زندگی خود می پندارد و این اول افسردگی ها و خستگی هاست. در اثر چنین تفکر غلط بود که خانه داری یعنی مقدس ترین نحوه ی حیات، از دست رفت، زنان زندگی را گم کردند. مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) در مقابل شعاری که می خواست تحت عنوان احیا حقوق زن، زنان را از خانه به اداره و خیابان بکشد، فرمودند: بزرگترین ظلم به زنان در خانه شده است که خانه داری را زندگی ندانیم، این بزرگ ترین خیانت است به زنان، مثل بنده که پدر بودنم برای فرزندانم زندگی است، حالا چندین آپارتمان داشته باشم که زندگی نیست، من همین که پدر بچه هایم هستم، پدر بودنم یک بعد اساسی از زدگی ام است. این خیلی برای بنده ارزش دارد تا این که مثلا چندین کارخانه داشته باشم..

و تمام کارگرهایش صبح به صبح به بنده سجده کنند، این مشکل مرا حل نمی کند و زندگی به من نمی دهد و جان مرا سیراب نمی کند.

"کتاب جایگاه رقز انسان در هستی" استاد طاهرزاده

در زمان حضرت امام ( ره ) هزاران نامه از سراتاسر جهان به ویژه از داخل کشور به دفتر معظم له می رسید و ایشان هم در حد مقدور به بسیاری از آنان پاسخ می دادند .
یکی از این نامه ها ، نامه ی خواهری از اهالی کوهدشت لرستان است .
وی با پول خود ژاکتی بافته و آن را همراه با نامه ای تقدیم امام ( ره ) می کند و از حضرتش می خواهد که با خط خود ، جملاتی برایش ینویسد .

خانم مهین محمدی در تاریخ 1361/11/19 خطاب به پیر جماران اینگونه می نویسد :